Festyn Integracyjny „WITAMY LATO – 2008”

(...)

artykuł z dnia 04.06.2008r.     więcej »

Spotkanie ze św. Mikołajem

(...)

artykuł z dnia 30.11.2008r.     więcej »

XI wystawa i aukcja prac plastycznych dzieci...

XI wystawa i aukcja prac plastycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej Bądźcie z Nami (...)

artykuł z dnia 10.02.2008r.     więcej »

XI wystawa i aukcja prac plastycznych dzieci... 2

Spotkanie było również okazją do uhonorowania przyjaciół Stowarzyszenia za działalność na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej Złotymi Słoneczkami. Tym razem odznaki wykonane przez Firmę Jubilerską „WENC” otrzymali: Sebastian Denier, dyrektor hotelu NVOTEL-BRONOWICE oraz Sławomir Góra prezes radia taxi „WAWEL”. Wraz ze słoneczkami wręczono Aniołki wykonane na drewnie przez artystów autystycznych z Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki „Terapia Przez Sztukę”. Aniołki będą teraz zawsze przekazywane wraz ze Słoneczkami Stowarzyszenia, by otaczały swoją opieką przyjaciół dzieci niepełnosprawnych.

W organizacji akcji od początku pomaga nam DOM HARCERZA przy ul. Reymonta oraz harcerze z Hufca ZHP Kraków – Podgórze, którzy czuwają nad sprawnym przebiegiem spotkania oraz dbają o odpowiednią oprawę akustyczną imprezy.
(...)

artykuł z dnia 05.02.2008r.     więcej »