Napisz do nasDodaj kanał RSS

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - to już w niedzielę


W niedzielę XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję Jurka Owsiaka będzie można wesprzeć na ulicy, w kinie, w domu przy komputerze, albo... w schronisku górskim. (...)

artykuł z dnia 08.01.2007r.     więcej »

Harcerze wspólnie z orkiestrą


Hufiec ZHP Kraków-Podgórze po raz szósty zorganizował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzień przed główną imprezą, zorganizują koncert przedfinałowy. Zaprezentują się m.in. zespół cheerleaderek "Nemezis", szkoła fechtunku "Aramis" oraz kilka zespołów muzycznych. (...)

artykuł z dnia 12.01.2007r.     więcej »

Cały Kraków dla Orkiestry


I starzy, i młodzi wrzucali datki 12 sztabów wzięło wczoraj udział w XV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie.

(…)Sztab Związku Harcerstwa Polskiego Hufca Kraków - Podgórze gościł natomiast skautów z ukraińskiej organizacji Piast. (...)

artykuł z dnia 15.01.2007r.     więcej »

Kronika


W czasie XV Finału WOŚP gościliśmy w sztabie ekipę Kroniki. (...)

artykuł z dnia 14.01.2007r.     więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


W OSIEDLOWYM KLUBIE KULTURY "WOLA DUCHACKA" (ul. Czarnogórska 10) wyjątkowo dziś - Koncert Przed-Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godz. 15, wstęp na koncert - datek na rzecz WOŚP. (...)

artykuł z dnia 14.01.2007r.     więcej »

Trwa XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Niektóre sztaby zostały otwarte już o szóstej rano. Kwestują niemal wszyscy - od gimnazjalistów, licealistów, poprzez harcerzy i osoby starsze. W sumie ponad 1,5 tysiąca wolontariuszy. (...)

artykuł z dnia 14.01.2007r.     więcej »

Koszulka Wiślaczek na aukcji Wielkiej Orkiestry


14 stycznia - Przed meczem z Polfą Pabianice kapitan Wisły Can-Pack Dorota Gburczyk oraz dyrektor sekcji Piotr Dunin-Suligostowski przekazali harcerkom Hufca ZHP Kraków-Podgórze koszulkę z podpisami całej drużyny. (...)

artykuł z dnia 14.01.2007r.     więcej »

Wielka Muzyka Wielkiej Orkiestry


(…)Nieodłącznym elementem, który towarzyszy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od samego jej początku, była muzyka. (...)

artykuł z dnia 11.01.2007r.     więcej »

Wiślackie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry


Koszulkę z numerem 8 i dziewiętnastoma podpisami odebrały harcerki Hufca ZHP Kraków-Podgórze i dziś w nocy wystawiły ją na aukcję. (...)

artykuł z dnia 14.01.2007r.     więcej »

Orkiestra znowu zagra na Woli Duchackiej


Od 2002 roku podgórscy harcerze, harcerki oraz instruktorzy czynnie włączają się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. W tym roku, jak zwykle będzie się działo! W planach przedfinałowy koncert na Woli Duchackiej, transmisja w Internecie, licytacja koszulki klubowej Towarzystwa Sportowego Wisła Can-Pack.
(...)

artykuł z dnia 10.01.2007r.     więcej »

Wiślaczki dla Orkiestry


(…) W czasie meczu Wisła przekaże koszulkę z autografami całej drużyny harcerzom ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Hufca ZHP Kraków-Podgórze. Koszulka zostanie wystawiona na aukcję internetową na Allegro, a całkowity dochód z licytacji zasili konto WOŚP.(…) (...)

artykuł z dnia 12.01.2007r.     więcej »