Śladami Szarych Szeregów

(...)Dla większości osób ze szczepu to nie tylko zabawa, ale i satysfakcja z pracy z dziećmi- opowiadała drużynowa Aniela Radecka podczas zorganizowanej przez Hufiec ZHP Kraków-Podgórze uroczystości. Hufiec ten od 1997 r. nosi imię "Podgórskich Szarych Szeregów".(...) (...)

artykuł z dnia 23.04.2007r.     więcej »

Śladam krakowskich bohaterów

(...) Ten dzień głównie poświęcony był pamięci naszych bohaterów - Podgórskich Szarych Szeregów. Harcerze odtworzyli przygotowania i przebieg specjalnej operacji bojowej "Koppe". (...) (...)

artykuł z dnia 30.04.2007r.     więcej »

Śladami podgórskich bohaterów

Wiosenny Przegląd Hufca kiedyś zwany „Capstrzykiem” jest okazją do zdrowej rywalizacji miedzy środowiskami, każdy będzie mógł się przekonać czy jest tym najlepszym, najlepiej umundurowanym i najliczniejszym środowiskiem.

Na zakończenie zapalimy znicze przy pomniku naszych bohaterów i oddamy hołd poległym harcerzom podgórskiego plutonu „Alicja”.
(...)

artykuł z dnia 01.03.2007r.     więcej »