Serduszko z uśmiechem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Krakowie po raz 14.
Karolina i jej dwie koleżanki wyruszyły z domu parę minut po siódmej. Nie zniechęciła ich ani wczesna pora, ani 15-stopniowy mróz. - Poradzimy sobie. Mamy ciepłe rajtki i grube skarpety. Tylko w ręce zimno - wzdychały gimnazjalistki, potrząsając kolorową puszką, w której brzęczało kilka monet.
(...)

artykuł z dnia 09.01.2006r.     więcej »

XIV Finał WOŚP

W niedzielę po raz czternasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie z tej okazji odbędzie się wiele imprez i koncertów
(...)

artykuł z dnia 03.01.2006r.     więcej »

Koszykarska koszulka na licytacji w WOŚP

W przerwie dzisiejszego meczu ekstraklasy koszykarskiej kobiet pomiedzy Wisłą Can-Pack a AZS poznań harcerze ze sztabu Hufiec ZHP Kraków-Podgórze odebrali koszulke kapitan Patrycji Czepiec (...) (...)

artykuł z dnia 07.01.2006r.     więcej »

Zagrali dzień wcześniej

Przeczytaj artykuł (...)

Wawelek i korzenne światełko

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Krakowie po raz 14.

Już dziś rozpocznie się w Krakowie XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas tegorocznej edycji akcji zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach, w tym na naukę udzielania pierwszej pomocy.
(...)

artykuł z dnia 07.01.2006r.     więcej »

OKK Wola Duchacka - cheerleaderki i hip-hop

Sztab Hufca ZHP Kraków Podgórze to jedyna grupa harcerska w Krakowie, która od pięciu lat może pochwalić się działaniem na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Tym razem, w ramach XIV finału WOŚP, harcerze przygotowali wiele atrakcji. Organizowana przez nich impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 14 w Osiedlowym Klubie Kultury Wola Duchacka (ul. Czarnogórska 10). (...)