XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rok 2006

OKK Wola Duchacka - cheerleaderki i hip-hop

Sztab Hufca ZHP Kraków Podgórze to jedyna grupa harcerska w Krakowie, która od pięciu lat może pochwalić się działaniem na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Tym razem, w ramach XIV finału WOŚP, harcerze przygotowali wiele atrakcji. Organizowana przez nich impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 14 w Osiedlowym Klubie Kultury Wola Duchacka (ul. Czarnogórska 10).

W programie znalazły się pokazy: tańca nowoczesnego, walk rycerskich, breakdance oraz kiermasz ciast. Ponadto będziemy mieli okazję posłuchać na żywo młodych zespołów rockowych i hiphopowych. Zaprezentują się krakowskie składy: RZWD, Unikat oraz pochodząca z Miechowa grupa Pozytywny Pakt i formacja Green Brothers. Ponadto w Osiedlowym Klubie Kultury przeprowadzone będą w sobotę licytacje, konkursy i quizy. Wstęp na imprezę, która potrwa do godz. 20, jest wolny. Przypominam, że w zeszłym roku sztab ZHP Kraków Podgórze zebrał 32 675,24 zł. Strona internetowa działających dla WOŚP harcerzy: www.krakowpodgorze.zhp.pl/wosp.

Autor: bb

artykuł z dnia 06.01.2006r.     dodał: rzecznik