XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rok 2007

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - to już w niedzielę

W niedzielę XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję Jurka Owsiaka będzie można wesprzeć na ulicy, w kinie, w domu przy komputerze, albo... w schronisku górskim.

WOŚP w sieci...

(…)Hufiec ZHP Kraków-Podgórze oraz Hufiec Podkrakowski we współpracy z serwisem Allegro.pl we wtorek zlicytują na rzecz fundacji koszulkę Wisły Can-Packu z podpisami wszystkich koszykarek i kilka gadżetów ofiarowanych przez Towarzystwo Sportowe Wisła.

- Od 2002 roku harcerze, harcerki oraz instruktorzy czynnie włączają się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP - opowiada Katarzyna Wajdzik, rzecznik prasowy Hufca ZHP Kraków- Podgórze. - Podczas XV Finału cały czas na naszej stronie (www.krakowpodgorze.zhp.pl) prowadzona będzie relacja na żywo oraz aktualizowany licznik zebranych pieniędzy. W relacjach zamieścimy meldunki SMS-owe wolontariuszy "z terenu", które będą mogły napływać przez cały dzień. Najlepsze zostaną nagrodzone WOŚP-owym dzwonkiem na komórkę. (…)

Autor: Mariusz Wiatrak

artykuł z dnia 08.01.2007r.     dodał: rzecznik