Za kontakt z mediami odpowiada:
rzecznik prasowy
pwd. Natalia Krawczyk
HARCERZE GRAJĄ NA RZECZ WOŚP
Termin: 05.01.2010

Autor: rzecznik

Od 2002 roku harcerze, harcerki oraz instruktorzy z Hufca ZHP Kraków-Podgórze czynnie włączają się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. W tym roku sztab liczy ok. 200 harcerzy, wolontariuszy. W związku dużą liczbą wolontariuszy siedzibą sztabu będzie budynek Domu Kultury Podgórze ul. Krasickiego 18/20.W niedzielę 10 stycznia 2010 roku wolontariusze będą kwestować od 7:30 aż do 20:00.

Podczas XVIII Finału cały czas prowadzona będzie relacja na żywo oraz aktualizowany licznik zebranych pieniędzy (dział WOŚP).

W relacjach zamieścimy meldunki SMSowe wlontariuszy "z terenu", które będą mogły napływać przez cały dzień (będą nagradzane WOŚP-owym dzwonkiem na komórkę). W tym roku również będzie prowadzona transmisja video ze sztabu, dzięki zainstalowanej kamerze internetowej.

We współpracy z serwisem Allegro.pl zlicytujemy na rzecz Fundacji koszulkę z autografami koszykarek Wisły Can-Pack.

Dzień przed finałem 9 stycznia odbędzie się koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Osiedlowym Klubie Wola Duchacka przy ulicy Malborskiej 98.

Na imprezie zagrają:
Blues Drive, DaabMedicine, Chaos Territory, Obłąkana Rewolucja, Afrodef and The
Greenz. Wystąpi także grupa tańcząca z ogniem.

W trakcie koncertu będą zbierane datki na rzecz Fundacji, harcerze również zlicytują mini puszki i plakaty WOŚP, zioła doniczkowe oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

Po koncercie odbędzie się dyskoteka dla przybyłych dzieciaków i młodzieży.

Czuwaj!

podharcmistrzyni Katarzyna Wajdzik