Za kontakt z mediami odpowiada:
rzecznik prasowy
pwd. Natalia Krawczyk
65430,12 zł NA CHORE DZIECIAKI- DZIĘKUJEMY!!
Termin: 11.01.2009

Autor: rzecznik

Przed godziną dobiegło końca liczenie pieniędzy zbieranych przez harcerzy ze sztabu WOŚP Hufca ZHP Kraków-Podgórze. W tym roku na ulicę z puszkami wyszło około 200 podgórskich druhów i druhen.

Dzień przed Finałem sztab zorganizował koncert WOŚP w Osiedlowym Klubie Kultury Wola Duchacka. Atmosfera na koncercie była wspaniała, wszyscy przy przyjemnej muzyce młodych zespołów rockowych i hiphopowych z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w licytacjach, nie zabrakło cheerleaderek, dzielnych i walecznych chłopaków ze Szkoły Fechtunku "Aramis" oraz ratowników medycznych Referatu Ratownictwa Medycznego Hufca ZHP Kraków-Podgórze.

Przez dwa tygodnie trwać będą internetowe aukcje, na których licytowane są kalendarze siatkarek TS Wisła Enion Energia Kraków wraz z ich autografami.

Srebrny medal Centrum Zdrowia Matki Polki przekazany sztabowi przez 95-cio letniego mieszkańca Krakowa (Krowodrzy)

Mini puszki XVII Finału z autografami Jurka Owsiaka, plakaty oraz wiele ciekawych harcerskich gadżetów.

Z Finału na Finał sztab zbiera się coraz więcej pieniążków na chore dzieciaki, w tym roku zebrano 65430,12 zł, to aż dwa razy więcej niż w roku ubiegłym.

Dziękujemy wszystkim, którzy kwestowali bądź wsparli internetowe aukcje sztabu.

Czuwaj!

podharcmistrzyni Katarzyna Wajdzik