Za kontakt z mediami odpowiada:
rzecznik prasowy
pwd. Natalia Krawczyk
HIPHOPOWO- ROCKOWY KONCERT W OKK DOBIEGŁ KOŃCA
Termin: 10.01.2009

Autor: rzecznik

Dobiegł końca organizowany po raz piąty, koncert WOŚP w Osiedlowym Klubie Kultury Wola Duchacka, którego współorganizatorem był sztab Hufca ZHP Kraków-Podgórze.

Organizatorzy gościli mnóstwo dzieciaków z osiedla, pobliskich szkół , nie zabrakło także rodziców z dziećmi i harcerzy.

Atmosfera na koncercie była wspaniała, wszyscy przy przyjemnej muzyce młodych zespołów rockowych i hiphopowych z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w licytacjach.

Co jakiś czas były bite zeszłoroczne rekordy cenowe: koszulkę WOŚP wylicytowano za 100 zł, kubek 60 zł, a kalendarz za 45zł. Licytowano także harcerskie kalendarze, które osiągnęły cenę powyżej 30 zł.

Na koncercie nie zabrakło cheerleaderek, dzielnych i walecznych chłopaków ze Szkoły Fechtunku "Aramis" oraz ratowników medycznych Referatu Ratownictwa Medycznego Hufca ZHP Kraków-Podgórze.

Podczas całej aukcji zebrano 748,08zł i 10 kun chorwackich.

Z Finału na Finał na koncercie w OKK zbiera się coraz więcej pieniążków na chore dzieciaki…

DZIĘKUJEMY!

Galeria z Przedfinałowego Koncertu WOŚP w OKK na Woli Duchackiej