Za kontakt z mediami odpowiada:
rzecznik prasowy
pwd. Natalia Krawczyk
SIATKARKI BIAŁEJ GWIAZDY NA RZECZ WOŚP
Termin: 10.01.2009

Autor: rzecznik

Dziewczyny z kalendarza...

Świeża uroda, niewymuszony wdzięk oraz naturalny urok osobisty są widoczne w każdych warunkach i niezależnie od okoliczności. Przesądzającym dowodem na to twierdzenie są siatkarki Wisły Enion Energii, które regularnie można oglądać podczas meczów lub codziennie patrzeć na ścienny kalendarz z dziewczynami.

Długo wyczekiwany Kalendarz 2009 z siatkarkami Wisły Enion Energii Kraków już w sprzedaży, jednak tylko na internetowej aukcji sztabu WOŚP Hufca ZHP Kraków-Podgórze można wylicytować taki kalendarz z autografami siatkarek.

Siatkarki po raz drugi wspierają harcerzy kwestujących na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku przekazały na ten cel ekskluzywny kalendarz ścienny w strojach wieczorowych oraz kalendarz w strojach sportowych. Na obu złożyły swoje podpisy.

Kalendarze można licytować:

Kalendarz w strojach wieczorowych